Loading...
BREAD FORUM WYMIANY MYŚLI

Forum Wymiany Myśli {bread} to spotkanie wybitnych osobowości z całej Polski. To miejsce wymiany myśli pomiędzy przedstawicielami biznesu, nauki, kultury i designu. Podczas dwóch dni imprezy można wysłuchać kilkudziesięciu wyjątkowych wystąpień. Nasi wykładowcy to ludzie, którzy przez niekonwencjonalne podejście do życia zmieniają rzeczywistość. Zadaniem mówców jest uruchomienie wyobraźni i wywołanie dyskusji. Stawiamy na przekazywanie wiedzy w luźnej, przyjaznej atmosferze. Nasi wykładowcy nie teorytezują – opowiadają historie z własnych doświadczeń. Każdy z panelistów ma tylko kilkanaście minut na zainteresowanie publiki swoim tematem, a one zmieniają się wraz z pojawieniem nowej osoby na scenie. {bread} to także jedyna w Polsce konferencja w plenerze.

Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Tomasz Zimoch – komentator sportowy, Mirosław Hermaszewski – astronauta, Bartosz Piotrowski – designer, laureat iF Design Award 2016 za pociąg PesaDART, Tomasz Michniewicz – podróżnik, Włodek Markowicz – vloger, Twórca Roku 2015, Marcin Piątkowski – wynalazca, na liście amerykańskiego Forbes’a najbardziej utalentowanych ludzi przed trzydziestką, Andrzej Sadowski – ekonomista czy Michał Juda i Jan Stasz z Showroom.pl. Nasz cel zmotywowanie ludzi do działania i otworzenie się na świat. Pokazujemy, że przez łączenie ciekawych osób w jednym miejscu, ludzie otwierają się na nowe doświadczenia i uczą się od siebie. .

Forum Wymiany Myśli 2016 odbyło się w czerwcu tego roku, w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Impreza działa się na statku, na którym przepłynęliśmy prawie do Sandomierza. Kilkanaście wystąpień, fantastyczna atmosfera, burza, występ teatru improwizowanego „Klancyk”, śmiech, wzruszenia i zażarte dyskusje – tak wyglądał ostatni {bread}! W poprzedniej edycji uczestnikami forum byli dziennikarze. Następna odsłona to biznes – tradycyjnie prowadzone działalności połączymy z nowoczesnymi start upami i firmami internetowymi. Lokalizacja także będzie nowa, nie możemy zatrzymać wymiany myśli w jednym miejscu. Do zobaczenia!.

 All works